Informasjon og påmeldingsliste Midt-Norsk mesterskap!

KK-67 har i år gleden av å arrangere Midt-Norsk mesterskap i benkpress og styrkeløft.

Viktig! Endring av lokale: Arrangementet vil finne sted i gymsalen på Blussuvoll Skole, Lillebergvegen 7, 7052 Trondheim.

Det vil bli salg av proteinbarer, shakes, lapskaus, brus etc.

Påmeldte

Styrkeløft

K3       -84       Katrine Hoås  480                15600   KK-67

K4          -57        Silje Sundmoen                             15829      Røros SK

K4       -63       Silje Alexandra Sundseth       200      15595  Melhus IL

K4       -72       Camilla Rise   245                15723   Melhus IL

K5       -72       Gro-Berit Stavheim                15409  Sjøholt AK

M2      -105     Aksel Stavheim                                15214   Sjøholt AK

M2      -120     Erik Røen                             15784   Sjøholt AK

M3      +120    Benjamin Baldwin     825      14603  Orkanger IF

M3      -66       John Martin Fredriksen                      15761  BB Atletklubb

M3      -74       Jostein Fiveltun          530                15372   KK-67

M3       -83       Sondre Granheim                       15373   Skogn IL

M3      -120     Kevin Berg Tinglum               15823  KK-67

M3         -120       Henrik Jensvold     700                   15301     Røros SK

M4      -74       Espen Myrholt                                 15383   Nidarø SK

M4      -83       Thomas Furset                                  15612   KK-67

M4         -93         Martin Bakke 545                         14025   Røros SK

M4      -105     Christian Frugone       635      15253  KK-67

M4      -105     Alexander D.G. Larsen                     14492  Giske Styrkeløftklubb

M4      -105     Truls M. Kronen                               15576   Nidarø SK

M4        +120    Olav Melhus Gomo                     14897   Skogn IL

M4      +120    Einar B. Gilberg                               13183   Nidarø SK

M5      -93       Svein Olav Farstad     660      11697  SKA-Fræna

M5      -105     Freddy Sæther           537,5               14000   Melhus IL

M5      -105     Harald Morten Haug  755      10980  Melhus IL

M5      +120    Åge Berntsen  852,5               12442   Melhus IL

M6      -93       Kjell Arne Bøe           415                  13882   SKA-Fræna

M7      -83       Leif Uglestad                        10194   KK-67

M7      -93       Leif Lillegård 620                13329   Melhus IL

Benkpress

K3       -63       Anne Line Stensjøen  15726  KK-67

M4      -93       Pål Hatlebakk 170      15184  SKA-Fræna

M4      -93       Trond Sandblåst         190      14311  SkA-Fræna

M4      -105     Erlend Tjelle   240      14795  SKA-Fræna

M5      -120     Vegard Lilleler            227,5   12887  Melhus IL

M5      -83       Torgeir Tronsen           190      14248  SKA-Fræna

M7      -74       Leif Lefstad   115      12971  Melhus IL

M7      -120     Terje Furberg  150      12594  Melhus IL

 

Puljeoppsett

Benkpress

Innveiing kl. 09:00. Stevnestart kl. 11:00. Alle benkpress kjøres i en pulje – 8 utøvere

Styrkeløft

Innveiing kl. 11:00. Stevnestart kl. 13:00.

Pulje 1: alle damer + ungdom og junior gutter – 10 utøvere

Pulje 2: alle herrer – 13 utøvere

Pulje 1 og 2 kjøres fortløpende.

Ved spørsmål, kontakt arrangementansvarlig Kristine Andersen: ka@stud.ntnu.no, tlf. 99 55 50 08.

Vel møtt!

You may also like...