Påmeldingsliste RM Melhus

STYRKELØFT

Nr Navn Klubb Lisens Kat Klasse
1 Karoline Marie Eidem Fræna AK 15190 U 74
2 Maria Aas Løseth Fræna AK 14447 J 63
3 Marie Tjosevik KK67 14380 S 84+
4 Aksel Stavheim Sjøholt AK 15214 U 83
5 Rune Rødsjø Steinkjer SK 14618 U 83
6 Even Kilås Steinkjer SK 15097 U 83
7 Runar Indahl Skogn IL 14995 U 83
8 Henrik Jensvoll Røros SK NY U 105
9 Nicholai Tiltlestad Sjøholt AK 15047 U 120
10 Johannes Tangen Skogn IL 14871 J 74
11 Jonas Stavik Aas Fræna AK 14307 J 83
12 Espen A. Rødsjø Fræna AK 14648 J 83
13 David Thams Breien Sjøholt AK 15172 J 93
14 Julian Lysvand Steinkjer SK 14694 J 93
15 Daniel Dybfest Fræna AK NY J 93
16 Alexander Emilsen ASK 15007 J 93
17 Stian Walgermo Sjøholt AK 14440 J 105
18 Olav Melhus Gomo Skogn IL 14897 J 120
19 Benjamin Baldwin Orkanger IF 14603 J 120+
20 Niklas Zelin KK67 14569 J 120+
21 Eivind Sperre Austnes Sjøholt AK 12731 S 74
22 Martin Bakke Røros SK 14025 S 93
23 Bård Ove Hoel Sjøholt AK 14886 S 105
24 Iakov Dolgov KK67 14509 S 120
25 Per Olav Grønningen KK67 14562 S 120
26 Einar Gilberg Nidarø SK 13183 S 120+
27 Hans Magne Bårdtvet KK67 14511 S 120+
28 Geir Bedin Skogn IL 10463 YV 93
29 Svein Olav Farstad ASK 11697 YV 93

BENKPRESS
Nr Navn Klubb Lisens Kat Klasse
1 Karoline Marie Eidem Fræna AK 15190 U 74
2 Therese Reistad Fræna AK 14543 J 52
3 Maria Aas Løseth Fræna AK 14447 J 63
4 Susanne Westerberg Fræna AK 14449 J 74
5 Vigdis Thomassen Melhus IL 13876 S 84+
6 Marie Tjosevik KK67 14380 S 84+
7 Roy Eskil Aune Fræna AK 15173 U 59
8 Aleksander B.Thorsen Steinkjer SK 14984 U 74
9 Aksel Stavheim Sjøholt AK 15214 U 83
10 Rune Rødsjø Steinkjer SK 14618 U 83
11 Even Kilås Steinkjer SK 15097 U 83
12 Ørjan Kruksve Steinkjer SK NY U 83
13 Runar Indahl Skogn IL 14995 U 83
14 Ralf Male Fræna AK 14626 U 93
15 Henrik Jensvoll Røros SK NY U 105
16 Nicholai Tiltlestad Sjøholt AK 15047 U 120
17 Johannes Tangen Skogn IL 14871 J 74
18 Roy Martin Malmo Skogn IL 14700 J 74
19 Emil Robertsen Steinkjer SK 14985 J 83
20 Jonas Stavik Aas Fræna AK 14307 J 83
21 Espen A. Rødsjø Fræna AK 14648 J 83
22 Jimmy Oxton Fræna AK 15079 J 83
23 Julian Lysvand Steinkjer SK 14694 J 93
24 David Thams Breien Sjøholt AK 15172 J 93
25 Preben Godøy Fræna AK 14574 J 93
26 Kenny Grenne Fræna AK 14542 J 93
27 Daniel Dybfest Fræna AK NY J 93
28 Alexander Emilsen ASK 15007 J 93
29 Stian Walgermo Sjøholt AK 14440 J 105
30 Olav Melhus Gomo Skogn IL 14897 J 120
31 Benjamin Baldwin Orkanger IF 14603 J 120+
32 Niklas Zelin KK67 14569 J 120+
33 Eivind Sperre Austnes Sjøholt AK 12731 S 74
34 Arve Årsbog ASK 15078 S 74
35 Joakim Bjerke Røros SK 12992 S 74
36 Martin Bakke Røros SK 14025 S 93
37 Trond Sandblåst ASK 14311 S 93
38 Oddgeir Venås ASK 14835 S 93
39 Bård Ove Hoel Sjøholt AK 14886 S 105
40 Stian Sandness Fræna AK 15026 S 105
41 Erlend Tjelle ASK 14795 S 105
42 Iakov Dolgov KK67 14509 S 120
43 Per Olav Grønningen KK67 14562 S 120
44 Einar Gilberg Nidarø SK 13183 S 120+
45 Hans Magne Bårdtvet KK67 14511 S 120+
46 Roger Theodor Dretvik Røros SK 14271 YV 84
47 Geir Bedin Røros SK 10463 YV 93
48 Svein Olav Farstad ASK 11697 YV 93
49 Kurt Einar Voldseth ASK 14424 YV 120
50 Kjell Furesund Fræna AK 12702 YV 120+
51 Roy Male Fræna AK 14689 EV 74
52 Kjell Arne Bøe ASK 13882 EV 93
53 Magne Moen ASK 14377 EV 93
54 Terje Furberg Nidelv IL 12594 EV 120+
55 Leif Lefstad Nidelv IL 12971 SV 74
56 Torleif Langnes ASK 14406 SV 93

You may also like...